Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE CENTRALE SI SERVICII RSVTI LA GRADINITA CU PP LICURICI ZALAU
- Număr anunț
- DA41092220
- Autoritate contractantă
- LICEUL ORTODOX SFANTUL NICOLAE ZALAU (CUI 11132791)
- Furnizor / câștigător
- CARD INSTAL SRL (CUI RO14114609)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.060,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.060,12 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 08:46
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.060,12 RON
din 2.060,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro