Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE B-112-SML

Număr anunț
DA41083619
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
IONELY SERVICE SRL (CUI RO8627588)
Cod CPV
50111110-0 · Servicii de asistenta pentru parcurile de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.102,95 RON
Valoare atribuită
1.102,95 RON
Data publicării
01.09.2026 09:50
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.102,95 RON

din 1.102,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.