Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trepied foto 2 in 1, telescopic, cu telecomanda, negru, 157 cm
- Număr anunț
- DA41094161
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL REDUTA (CUI 4384141)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 38651200-5 · Corpuri pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,88 RON
- Valoare atribuită
- 214,88 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 10:23
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
214,88 RON
din 214,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro