Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare psihologică anuală

Număr anunț
DA41092369
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC OCNA SUGATAG (CUI 23676983)
Furnizor / câștigător
POP ANDREEA-LILIANA CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE (CUI 50062468)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575 RON
Valoare atribuită
1.575 RON
Data publicării
02.09.2026 08:56
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.575 RON

din 1.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.