Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare servicii de exploatare și transport lemn

Număr anunț
DA41078709
Autoritate contractantă
ORAS PANCOTA (CUI 3518911)
Furnizor / câștigător
KULL FORESTRY S.R.L. (CUI RO46371953)
Cod CPV
77211000-2 · Servicii conexe transportului de busteni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.614 RON
Valoare atribuită
2.614 RON
Data publicării
31.08.2026 13:23
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.614 RON

din 2.614 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.