Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de evaluare consilii de administratie
- Număr anunț
- DA41092857
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- PFA SMEU RODICA - AUDITOR FINANCIAR (CUI 23046619)
- Cod CPV
- 79212110-7 · Servicii de evaluare a guvernantei corporative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:23
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro