Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hota Bateriologica clasa A II

Număr anunț
DA41093297
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI CLUJ (CUI 4305873)
Furnizor / câștigător
LABEXPERT SERVICE SRL (CUI RO37871402)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.000 RON
Valoare atribuită
38.000 RON
Data publicării
02.09.2026 09:44
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.000 RON

din 38.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.