Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTAINER COLECTARE 4MC

Număr anunț
DA41094531
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE SA Tulcea (CUI 22618640)
Furnizor / câștigător
MAR - INA - PRODPREST SRL (CUI RO5202760)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.300 RON
Valoare atribuită
46.300 RON
Data publicării
02.09.2026 10:38
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.300 RON

din 46.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.