În desfășurare Anunț de participare

Servicii privind elaborarea expertizelor tehnice pentru cerințele fundamnetale B1, IT și E în vederea stabilirii stadiului actual al lucrărilor pentru creșterea eficienței energetice a blocurilor de locuințe din Sectorul 1 al Municipiului București, executate în perioada 2020 - 2023

Număr anunț
SCN1179392
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623.347,80 RON
Data publicării
02.09.2026 13:37
Termen limită
15.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279394

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.