În desfășurare Anunț de participare

Furnizare articole pentru baie şi bucătărie, țevi, racorduri, accesorii, materiale izolatoare și izolante

Număr anunț
SCN1179401
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685.251 RON
Data publicării
02.09.2026 16:29
Termen limită
14.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279438

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.