Ofertă acceptată Cumpărare directă

prestari servicii dezinfectie, dezinsectie si deratizare

Număr anunț
DA41096540
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni (CUI 18252337)
Furnizor / câștigător
VETBUCOVINA S.R.L. (CUI 35742304)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.008 RON
Valoare atribuită
4.008 RON
Data publicării
02.09.2026 12:06
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.008 RON

din 4.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.