Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Dezinsecție + Deratizare

Număr anunț
DA41096324
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU (CUI 4353323)
Furnizor / câștigător
SERVICIUL PUBLIC JUDEŢEAN PENTRU PROMOVAREA TURISMULUI ŞI COORDONAREA ACTIVITĂŢII DE SALVAMONT BACĂU (CUI 31988145)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.591 RON
Valoare atribuită
3.591 RON
Data publicării
02.09.2026 11:56
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.591 RON

din 3.591 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.