Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina fara plumb

Număr anunț
DA41095956
Autoritate contractantă
S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
Furnizor / câștigător
JT GRUP OIL (CUI RO14162177)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.800 RON
Valoare atribuită
15.800 RON
Data publicării
02.09.2026 11:39
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.800 RON

din 15.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.