Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINSECTIE SI DERATIZARE

Număr anunț
DA41095662
Autoritate contractantă
Centrul Scolar Pentru Educatie Incluziva (CUI 4722528)
Furnizor / câștigător
CORAL IMPEX SRL (CUI RO4986244)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493,70 RON
Valoare atribuită
493,70 RON
Data publicării
02.09.2026 11:27
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493,70 RON

din 493,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.