Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare sistem de panouri fotovoltaice hibrid 20.24 kW ,,Sală sport multifuncțională Gugești''

Număr anunț
DA41094691
Autoritate contractantă
COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
Furnizor / câștigător
VARTEC SERVICES S.R.L. (CUI 46022996)
Cod CPV
09331200-0 · Module solare fotovoltaice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.107,43 RON
Valoare atribuită
47.107,43 RON
Data publicării
02.09.2026 10:45
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.107,43 RON

din 47.107,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.