Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)

Număr anunț
DA41071727
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA NR.2 (CUI 4266278)
Furnizor / câștigător
BEST INOVATIONS IDEA SRL (CUI 37719324)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.290 RON
Valoare finală
3.290 RON
Data publicării
28.08.2026 13:19
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.