Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canula nazala pt oxigen / Narine / Canule nazale pentru administrare oxigen cu 2 cai Adulti

Număr anunț
DA41099286
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297 RON
Valoare atribuită
297 RON
Data publicării
02.09.2026 14:13
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 16:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297 RON

din 297 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.