Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Etapa II – raportul de stadiu al investiției și minimum trei scenarii de dezvoltare
- Număr anunț
- DA41099132
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORBEANCA (CUI 4611538)
- Furnizor / câștigător
- ROUTE CONCEPT SRL (CUI 36363937)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.500 RON
- Valoare atribuită
- 64.500 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 14:04
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
64.500 RON
din 64.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro