Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE ANUALA TABLOURI ELECTRICE,PRIZE DE PAMANT SI PARATRASNET

Număr anunț
DA41098702
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr. 9 "V. Alecsandri" Vaslui (CUI 19801948)
Furnizor / câștigător
VELASERV S.R.L. (CUI 43474954)
Cod CPV
71314000-2 · Servicii de energie electrica si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
02.09.2026 13:44
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.