Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile medicale , igiena personala si curatenie,tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA41098470
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
NIPRO LOGICOM S.R.L. (CUI 52876560)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.233,40 RON
Valoare atribuită
6.233,40 RON
Data publicării
02.09.2026 13:34
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.233,40 RON

din 6.233,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.