Ofertă acceptată Cumpărare directă

cumparare directa

Număr anunț
DA41097213
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA BISTRITA (CUI RO2541428)
Furnizor / câștigător
FARMACIA GEORGE SRL (CUI RO25602923)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
774,91 RON
Valoare atribuită
774,91 RON
Data publicării
02.09.2026 12:39
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

774,91 RON

din 774,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.