Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAPELY/SELGR.ROLA PROF.100M2ST - BUC

Număr anunț
DA41096266
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA (CUI 4244954)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,15 RON
Valoare atribuită
213,15 RON
Data publicării
02.09.2026 11:54
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,15 RON

din 213,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.