Ofertă refuzată Cumpărare directă

Trusa standard alcoolemie (de prelevare a mostrelor pt. det. alcoolemiei) - AVIZATA CSML

Număr anunț
DA41096149
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI RO15247689)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.929,22 RON
Valoare finală
2.929,22 RON
Data publicării
02.09.2026 11:49
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.