Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAPTE PROASPAT 1.8% GRASIME
- Număr anunț
- DA41096124
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
- Furnizor / câștigător
- PICOLACT PRODCOM S.R.L. (CUI RO10163692)
- Cod CPV
- 15511400-7 · Lapte semidegresat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90 RON
- Valoare atribuită
- 90 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 11:47
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90 RON
din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro