Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii ITP OJIL

Număr anunț
DA41095914
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala pentru Administrare si Reglementare in Comunicatii (CUI 14751237)
Furnizor / câștigător
AUTO GOLD BUSINESS S.R.L. (CUI RO38164426)
Cod CPV
71631480-8 · Servicii de inspectie rutiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,61 RON
Valoare atribuită
206,61 RON
Data publicării
02.09.2026 11:37
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 16:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,61 RON

din 206,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.