Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA41092071
Autoritate contractantă
Caminul pentru persoane varstnice Cehu Silvaniei (CUI 4291840)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15511400-7 · Lapte semidegresat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
715,04 RON
Valoare atribuită
715,04 RON
Data publicării
02.09.2026 08:35
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

715,04 RON

din 715,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.