Ofertă acceptată Cumpărare directă

STAMPILA COLOP PRINTER C40

Număr anunț
DA41098986
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
SPANIOL GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 53925067)
Cod CPV
30192150-7 · Stampile de datare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390 RON
Valoare atribuită
390 RON
Data publicării
02.09.2026 13:57
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390 RON

din 390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.