Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale de intretinere

Număr anunț
DA41098812
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE VICTOR GIULEANU (CUI 10065309)
Furnizor / câștigător
BEVAL CONSTRUCT SRL (CUI 16598319)
Cod CPV
44115810-0 · Sine si cleme de perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.330,62 RON
Valoare atribuită
2.330,62 RON
Data publicării
02.09.2026 13:49
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.330,62 RON

din 2.330,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.