Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa Alimentare Banda LED 12V 60W Carcasa Metal Set 20 Module LED 3xSMD5050 12V

Număr anunț
DA41097825
Autoritate contractantă
Comuna Smeeni (CUI 4154380)
Furnizor / câștigător
LED ZONE S.R.L. (CUI 38622230)
Cod CPV
31532000-4 · Piese pentru lampi si accesorii de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,90 RON
Valoare atribuită
133,90 RON
Data publicării
02.09.2026 13:05
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,90 RON

din 133,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.