Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE PATISERIE SI COFETARIE

Număr anunț
DA41096470
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ARTA CONSTANTA (CUI 4707544)
Furnizor / câștigător
CRISPAN 2006 SRL (CUI RO19196057)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,16 RON
Valoare atribuită
882,16 RON
Data publicării
02.09.2026 12:03
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,16 RON

din 882,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.