Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE CENTRUL DE ZI

Număr anunț
DA41095503
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Slobozia (CUI 17197579)
Furnizor / câștigător
ALMI FRUCT S.R.L. (CUI 32928001)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586,93 RON
Valoare atribuită
586,93 RON
Data publicării
02.09.2026 11:20
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,93 RON

din 586,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.