Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE GRADINITA PP NR.1

Număr anunț
DA41095502
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SF ANDREI" MANGALIA (CUI 24873363)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.338,06 RON
Valoare atribuită
3.338,06 RON
Data publicării
02.09.2026 11:20
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.338,06 RON

din 3.338,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.