Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse lactate Scoala Gimnaziala Nr. 4 Vulcan
- Număr anunț
- DA41095178
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 4 VULCAN (CUI 29001306)
- Furnizor / câștigător
- ROMFULDA PROD SRL (CUI RO6906101)
- Cod CPV
- 15530000-2 · Unt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 668 RON
- Valoare atribuită
- 668 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 11:05
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
668 RON
din 668 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro