- Număr anunț
- DA41093145
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina (CUI 4491075)
- Furnizor / câștigător
- STEFMIT LARICONS S.R.L. (CUI RO35490940)
- Cod CPV
- 15831000-2 · Zahar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.744,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.744,28 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:37
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.744,28 RON
din 1.744,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro