Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lapte consum 1,8%gr 1L punga
- Număr anunț
- DA41091698
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit ,,Trenuletul veseliei'' (CUI 29885342)
- Furnizor / câștigător
- ROMFULDA PROD SRL (CUI RO6906101)
- Cod CPV
- 15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 07:55
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro