Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRÂNZETURI

Număr anunț
DA41091601
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
Furnizor / câștigător
ROMFULDA PROD SRL (CUI RO6906101)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203 RON
Valoare atribuită
203 RON
Data publicării
02.09.2026 07:13
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203 RON

din 203 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.