Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier - Extindere rețea de canalizare Petru Maior, Blaja și Valea Morii

Număr anunț
DA41088528
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
PROIECT ASIST CONS SRL (CUI 35075561)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142.000 RON
Valoare atribuită
142.000 RON
Data publicării
01.09.2026 13:33
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142.000 RON

din 142.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.