Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oxigen MW32 - gaz medicinal lichefiat
- Număr anunț
- DA41071164
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "SF.ANDREI (CUI 4122019)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.400 RON
- Valoare atribuită
- 14.400 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:39
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.400 RON
din 14.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro