Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de alarmare la efractie - Școala Vadu Negrilesei

Număr anunț
DA41095691
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STULPICANI (CUI 16093790)
Furnizor / câștigător
SISTEME INTEGRATE DE SECURITATE ŞI COMUNICAŢII S.R.L. (CUI 52355979)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.902,21 RON
Valoare atribuită
9.902,21 RON
Data publicării
02.09.2026 11:28
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.902,21 RON

din 9.902,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.