Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese și consumabile Husqvarna

Număr anunț
DA41095601
Autoritate contractantă
COMUNA CERNA (CUI 4794052)
Furnizor / câștigător
FUTURE SOLUTIONS SRL (CUI 20441710)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,69 RON
Valoare atribuită
577,69 RON
Data publicării
02.09.2026 11:24
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

577,69 RON

din 577,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.