Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP autovehicule și remorci sub 3,5t MTA

Număr anunț
DA41095495
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Mihail Sturdza (CUI 5051455)
Furnizor / câștigător
PENNASOL IMPEX SRL (CUI RO10055780)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429,76 RON
Valoare atribuită
429,76 RON
Data publicării
02.09.2026 11:20
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429,76 RON

din 429,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.