Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RECHIZITE SCOLARE CLASA PREGATITOARE -CLASA 8-a si gradinita

Număr anunț
DA41094941
Autoritate contractantă
COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.946,82 RON
Valoare atribuită
6.946,82 RON
Data publicării
02.09.2026 10:55
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.946,82 RON

din 6.946,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.