Ofertă acceptată Cumpărare directă

asigurare RCA

Număr anunț
DA41092394
Autoritate contractantă
COMUNA CATCAU (CUI 4378808)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.018,08 RON
Valoare atribuită
4.018,08 RON
Data publicării
02.09.2026 08:58
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.018,08 RON

din 4.018,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.