Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale diverse

Număr anunț
DA41098050
Autoritate contractantă
colegiul tehnic ioan ciordas beius (CUI 4641237)
Furnizor / câștigător
PANTANO SRL (CUI 14847618)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060,43 RON
Valoare atribuită
1.060,43 RON
Data publicării
02.09.2026 13:16
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060,43 RON

din 1.060,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.