Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET AMENAJARE EXTERIOARA

Număr anunț
DA41097957
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DUILIU ZAMFIRESCU" ODOBESTI (CUI 4350793)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,35 RON
Valoare atribuită
139,35 RON
Data publicării
02.09.2026 13:11
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,35 RON

din 139,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.