Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Expertiză tehnică pentru determinarea cauzelor degradărilor exterioare la sediul S.G.A. Galați
- Număr anunț
- DA41089385
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- DARK LIGHT DESIGN SRL (CUI 37681130)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:14
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.000 RON
din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro