Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drepturi de utilizare ACMESuite Portofoliu pentru o luna calendaristica

Număr anunț
DA41098031
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN LALESCU" RESITA (CUI 3228675)
Furnizor / câștigător
ACME LIMITED SRL (CUI 37485924)
Cod CPV
72268000-1 · Servicii de furnizare de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
02.09.2026 13:15
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.