Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banner personalizat

Număr anunț
DA41097549
Autoritate contractantă
Filarmonica Oltenia Craiova (CUI 4829924)
Furnizor / câștigător
DARMAR COMMERCE SRL (CUI RO33394629)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292 RON
Valoare atribuită
292 RON
Data publicării
02.09.2026 12:53
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292 RON

din 292 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.