Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,5% sub estimat

Folii laminare 125 microni si Hartie copiator A4, 160 g/mp

Număr anunț
DA41097200
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
42994220-8 · Accesorii pentru laminare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
569,40 RON
Valoare atribuită
549,40 RON 3,5% sub estimat
Data publicării
02.09.2026 12:39
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

549,40 RON

din 569,40 RON estimat 3,5%

Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.