Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare medicala de calatorie Europa, 23-26.09.2026

Număr anunț
DA41095581
Autoritate contractantă
Asociatia de Standardizare din Romania (CUI RO11134288)
Furnizor / câștigător
COZTRAVEL SRL (CUI 18523347)
Cod CPV
66512220-0 · Servicii de asigurare medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47 RON
Valoare atribuită
47 RON
Data publicării
02.09.2026 11:23
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47 RON

din 47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.